25. 1. 2010

Senátor Jaromír Štětina byl estébák

Více na blogu Tomáše Peciny: zde úvodní článek k thematu, další následují. Pecina dal Štětinovi možnost se obhájit, což se však nepodařilo, přesto dostal Štětina opět prostor, avšak s výsledkem stejným.

Otevřeně řečeno, mě tato informace nijak zvlášť nešokovala, neb podvědomně jsem něco takového tušil. Ostatně si myslím, že ani úvahy o spolupráci s KGB nejsou mimo realitu...zde se ovšem důkazů těžko dočkáme.

Média samozřejmě mlčí (čest jediné vyjjímce ČTK), proto (i na výzvu Kapitána) uveřejňuji tento "seznam odkazů".

14 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Quo Vadis ?
Kdo ma z ostouzeni Stetiny prospech ? Me napadaji jen komousi.
J.J.

Vodník řekl(a)...

J.J.: Vaše nápaditost je nepřekvapivě dost omezená. Pro Vaši informaci: Tomáš Pecina, který Štětinu odhalil, je zastáncem amerického radaru v ČR a člen Konservativní strany.

Já si zase říkám, koho ta zpráva překvapila? Napadají mě jen naivkové, kteří si nepřestávají dělat iluse o politicích a systémech politiky provozovaných & udržovaných, v nichž jsou tito naivkové spolu s námi nuceni žít.

Vodník řekl(a)...

Ad Yamato-san: díky za uposlechnutí Kapitánovy výzvy a šíření této informace. Mainstream drží hubu zuby nehty, musí to šéfy stát dost úsilí...;-)

Miroslav Yamato řekl(a)...

J.J., vy máte opravdu hodně pokřivený pohled na spravedlnost.

sa58 řekl(a)...

Když už jsme u toho "odhalování" minulosti, co si třeba něco přečíst o našem bývalém milovaném presidentovi...

http://euportal.cz/Articles/5553-opilec-vaclav-havel-svedek-vypravi-o-byvalem-prezidentovi.aspx

Miroslav Yamato řekl(a)...

Ono vůbec hledat u nás politika, který by neměl špatnou minulost. A nechci být přehnaně náročný, ale jedna věc je nějaký vroubek (kdo nějaký nemá?) a jiná zářezy jak na flintě Old Shatterhanda...

vodnik007 řekl(a)...

O Havlovi vylezlo nekolik zajimavosti.

habr řekl(a)...

Zajimave. Ja jsem jeste pred asi dvema mesici nevedel kdo Stetina je. Pak se me do vedomi uvedl tim, ze se ostre postavil proti tomu, aby v senatu nebo parlamentu (?) vystoupil holandsky politik Geert Wilders. No a na zaklade toho ma ted Stetina u me utrum :). Vic toho o nem ani vedet nemusim.

Anonymní řekl(a)...

Ze se hlavne ti tajni komunisti radosti teteli, o tom nepochybuji.
Jeden z nejhorsich odpurcu je politicky zdiskreditovan..

Odtud, co jsem o nem cetla, me moc J.Stetina sympaticky nebyl, neb je to rusofil a takove individuum, ktere ma vrely vztah k Rusku a ruskemu narodu, nu, s tim neni neco v poradku, na toho bacha...

Tomas Pecina pri jeho inteligenci a cynicismu jiste vedel, ze v dnesni ceske politicke atmosfere bude kauza "Estebak Stetina" zametena pod koberec. Ciliz ani jemu neverim,-zverejnil-li dukazy o Stetinovi jen kvuli "padni komu padni", a nebo ma svoji agendu?
Bylo by zajimave, kdyby vse byla jen fama, pdvod jak dokazat, ze lidi skoci na vsechno. Po pripadu Facebooku, kdy lidi nalitli a stali se z nich nechtene podporovatele Paroubka by uz me nic neprekvapilo.
Spise ale ne, me to pripada, ze je to vyrizovani osobnich uctu mezi ceskymi novinarskymi vlky.
Je opravdu na case, aby se uz konecne dostala ke kormidlu mladsi generace...
Pat

Anonymní řekl(a)...

habr
no teda, na mou dusi,-me tato dulezita asociace s navstevou G.Wilderse unikla, neodpustitelne.:-)
Krome zbabeleho ceskeho sentau jsem si zapamatovala jen Vodrazku a Gajduskovou..
Takze Stetina je charakterovy prizdis*ac, coz me velmi mrzi, neb on byl slysitelny hlas proti KSCM...
Pat

habr řekl(a)...

Pat,
Stetina si na tom naramne prihral svoji politicky korektni polivcicku. On sice mozna KSCM kritizuje, ale zaroven, pokud si dobre vzpominam nazval islam velkym abrahamovskym nabozenstvim a Wilderse nebezpecnym clovekem. Tak si to preber. Vubec cela ta afera byla pekne ostudna.

Miroslav Yamato řekl(a)...

Estébák převlékající kabáty je za hrdinu, za bojovníka proti komunismu...já fakt nemám slov, které by vyjádřili můj údiv.

Miroslav Yamato řekl(a)...

A s tím Wildersem je to pěkná třešnička na dortu hrdinství pana senátora. Inu, teď se hodí tento kabát.

Blogger řekl(a)...

Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

Kolektivní rozum Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60% větší pravděpodobnost výhry

Otevřené obchody na eToro: 227,651,647