21. 4. 2010

No tak jsem si trochu zalhal...

Tak se dá schrnout "omluva" předseda sněmovny Miloslava Vlčka v kause údajného zneužití dotace Petrem Vrtalem.

Vlček se kaje: "Myslím, že jsem se dopustil velké chyby, když jsem, zcela bezdůvodně, popřel, že se s JUDr. Petrem Vrtalem znám, že jsme se zejména v posledních dvou letech začali pracovně stýkat, že se stal mým externím poradcem a konzultoval jsem s ním některé právní otázky zejména v oblasti energetiky." On Vlček je prostě takovej chudák pan nevim...nic si nepamatuje, ani vlastního poradce.

Vlček mě vyloženě baví...jen nevím, zda víc svou drzostí své lži označit za bezdůvodnou chybu, nebo svou blbostí si myslet, že toto utají.

Zdůrazňuji, že předseda sněmovny Miloslav Vlček je třetí nejvyšší ústavní činitel v zemi! Člověk, který je buď lhář, nebo těžce nemocný...

DOPLNĚNO: Vlček končí. To by bylo OK, horší je, co na jeho včerejší "omluvy" řekl Paroubek...zkráceně: "ani tak nevadí, že lhal a porušil zákon - ale že se zesměšnil, to je průšvih!"

3 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Nepatri take lez k zakladnim lidskym pravum? :-)

Je cesky politik za jistych okolnosti odvolatelny??

Ne, ze bych si slibovala zazrak, ale odvolatelny politik a prima volba presidenta by mohly eventuelne prispet ke zvyseni duveryhodnosti politiku a politiky vseobecne. Ten Damokluv mecik by mohl byt meridlem moralnosti.

Aja

Anonymní řekl(a)...

Pokud nekdo hystericky kvaka o snaze o eliminaci rasistickych hlasek ze skolnich osnov na zaklade UCTY K CESKE KULTURE, tak by se ten nekdo mohl alespon vyvarovat hrubych pravopisnych chyb, jinak ten nekdo vypada jeste blbeji nez Rom Miko.

Miroslav Yamato řekl(a)...

Souvislost s causou Vlček je jaká? Respektive - existuje alespoň nějaká souvislost s čímkoli zde?