21. 2. 2011

Maďarský Cikán Attila Lakatos

Neuvěřitelné video!

Ano, neustálé výmluvy na rasismus nic nezmění. Jedině Cikáni sami mohou svou situaci zlepšit - žádné afirmativní akce, sebevětší sociální dávky a armády aktivistů s tím nejen že nic neudělají, ale dokonce situaci zhoršují!

Naprostá většina lidí nemá s Cikány sebemenší problém - pokud se však tito chovají civilisovaně (přičemž to samozřejmě neplatí jen pro Cikány, to platí pro každého). Neustálé vyvolávání dojmu o Češích-rasistech (nebo globálně o bílých rasistech) je v lepším případě hloupé zaměnění příčiny a následku, v horším zlovolný záměr.

Co se požadavku po normálním chování Cikánů týče - nejde o chtění jakési nivelisace a zapadnutí do průměru - jde o pouhé jejich pochopení základních norem společenského soužití. Není pravdou, že má majorita zájem brát Cikánům jejich kulturu - to je další nesmysl naočkovaný aktivisty.

Nikomu normálnímu nevadí cikánská kultura o nic víc, než jakákoliv kultura jiná - co vadí je kriminalita, nezaměstnanost, špína, plození dětí bez jejich výchovy...a snad ještě více ona neochota pokusit se se svou situací dělat něco více, než natáhnout dlaň pro pomoc a zároveň jejím dárcům spílat do rasistů.

Proto tleskám lidem jako je Attila Lakatos.

2 komentáře:

vodnik007 řekl(a)...

"afirmativní akce"
Neni toto reseni zase importovane ze zamori?

Yamato-san řekl(a)...

Je to tak :-(