30. 10. 2011

Není Grand jako Brand...

Tomáš Pecina upozornil na další absurdní sdělení podezření. Samozřejmě jde opět o popírání, zpochybňování, schvalování atd. Hrůzný čin spáchala mikina s nápisem...no přečtěte si ho sami. Zločinný nápis je ve švabachu a s tím má hrdinný bojovník s neonacistickou hydrou, nprap. Endrst, jeden problém - neumí jej číst. Jak jinak si totiž vysvětlit, že na mikině vidí nápis:

Werwolf - Grand of Titans.

Prostě je-li to švabachem tak to smrdí Hitlerem.

3 komentáře:

Tribun řekl(a)...

Tak ono číst jakoukoliv frakturu je docela kumšt, Třeba já to neumím vůbec. A pan nprap. je z toho potírání popírání myslím také celý "odvařený". Jakou policajt určitě ví víc než dobře, kde ho bylo potřeba více.

Daniela řekl(a)...

Chapu recesi, nebo nutkani projevit svou nekonformitu, spolu s protestem proti establismentu, ale bundy se jmenem Werwolf jsou dosti ubohe..
Werwolf je smutne prosluly nazev pro esesacke bunky, hitlerovy partyzany, kteri pusobili na konci druhe svetve valky a predevsim se soustredovali na odboj proti Americanum.
Takze vymastene mozky zase nalitly a opici se po NDR!!!
Prave ve vychodnim Nemecku tvrde pronasledovali mlade werwolfy,-- myslim, ze je posilali do sovetsko-nemeckych koncentraku, nebo je i strileli. Toto je jedna z velmi mala komunistickych zasluh, ze nicili nacismus. Ne pro ideologii, ale jako KONKURENCI.
Na webu je stranka Werwolfwear, ktera si dela dobry obchod z hloupych nacku, co si kupuji obleceni s nacistickou thematikou. A timto tito omezenci bojuji proti zidozednarskemu trznimu systemu ???
:-)))

Anonymní řekl(a)...

Danielo:
werwolfovia su strasne precenovani lebo bolsevici nimi mohli strasit este aj v 48, rovnako ako banderovcami este v 50tych rokoch. Werwolf-nejake ZAKLADNE info:
http://nassmer.blogspot.com/2010/01/werwolf-fakta-myty.html

apropos: cinnost werwolfu bola zakazana na sklonku vojny "osobne- rozhlasom" Albertom Speerom