14. 9. 2012

Chcete presidenta hlupáka či lháře? Volte Fischera!


Připomeňme si, co kandidát na presidenta Fischer před 2 a 1/2 roky řekl k cause "antisemity a homofoba" Topolánka:

"Výroky Mirka Topolánka o povaze Židů, církví a homosexuálů považuji za urážlivé, hloupé a zcestné." 

Později i knížku napsal a opět:

"Topol spojil mé židovství s jakýmsi uhejbáctvím, což se mě děsivě dotklo. Pokud by se mě někdo ptal, zda je ten výrok antisemitský, rasistický, tak samozřejmě je. Nad tím se nedá spekulovat."

Vzpomeňme, jak většina stádně Topolánka odsuzovala, jak se neodvážila zastat "antisemity" - dlouholetý výcvik v politicky korektní mluvě holt, ve spojení se strachem stát se další lovnou zvěří, funguje velmi dobře. Fisher však, jsa žid, klidně mohl a - být rovný a slušný chlap - dokonce musel jasně říci, že v zmíněných výrocích není nic o "povaze židů a homosexuálů". Stal se však pravý opak.

Ergo jsou zde dvě možnosti:

A) Fischer nepochopil, o čem Topolánek hovořil. Podle této varianty je tedy kandidát na presidenta hlupák - blb, který nechápe ani jedinou větu textu.

B) Fischer to pochopil moc dobře - ale proč by si nezahrál na oblíbenou antisemitskou a homofobní strunu? Nu, tato varianta nám nabízí taky moc pěkného možného presidenta - totiž pěkného šmejda.

Co si vyberete je jen na vás. Já osobně si však nemyslím, že je Jan Fisher hloupý...

Kdo nevěří ať se koukne na videa co vlastně Topolánek řekl.

3 komentáře:

Tribun řekl(a)...

Myslím, že to nakonec vážně vyhraje. Je to rovný a poctivý chlap, tak zní hlas lidu. A co se týče toho jeho židovství, bylo by mi lhostejné jako loňský sníh nebýt toho, že mám stále silnější pocit, že to má být argument v jeho prospěch.

Vodník řekl(a)...

Zabývat se těmito šmejdy jinak než že si před nimi jeden okázale uplivne, je ponižující. Ale kuriosní je, že tento převlečený komouš a nyní professionální žid bohužel představuje charakterové vlastnosti většiny národa. Národa, jehož intellektuální elita s vážnou tváří tvrdí, že Schwarzenberg je slušný člověk, která se jednou rukou zastává Pussy Riot a druhou schvaluje odsouzení Stwory nebo zavření Moravce. To už i ten Leho nebo Daniela se v Americe naučili, že odpudivé (pro ně) názory lze ve skutečně svobodné společnosti trestat maximálně pohrdáním, nikoli vězením.

Lucie řekl(a)...

Tribune, to snad né??? Je to rovný a poctivý chlap, tak zní hlas lidu.
To si děláte prdel, ne?
Leda byste myslel, že je rovný, jako že stojí rovně. Tak pak to jo. To on rovný je!

A hlas lidu? A kterého? Toho, co teď zapíjí žal nad volbou prezidenta?