11. 4. 2013

Johny Rotten k úmrtí Margaret Tchatcher

"Ti, kdo slaví smrt Margaret Thatcher, jsou mi odporní. Nebudu tančit na jejím hrobě. Byl jsem její nepřítel za jejího života, ale nebudu jím po její smrti."

Po orgiích nechutných výlevů nenávisti je toto balsám na duši. Lze být nepřítelem a přitom nebýt hovadem.

Nás nejspíše něco podobného čeká při úmrtí Václava Klause...

8 komentářů:

Blackstone řekl(a)...

Tady už chybí jen Vodník! Mimochodom, taky je rozdíl, když se někdo raduje z mrtvýho ve službě a nebo ze smrti někoho, z koho si udělal univerzálního viníka všeho, i když je 20 let mimo a má alzhajmra.

Jo a ještě leho!!!

Daniela řekl(a)...

Tem lidem, co maji radost ze Chavezova zmizeni ze sveta ublizil Chaves osobne. A nejen bohatym aristokratum, ale i zivnostnikum, nebo farmarum, kterym nezakone zklizel policka, na kterych se predtim dreli za ucelem nebyt zavisli na vlade.
Zvolen byl prevazujici luzou asi jako byl asi zvolen ceskoslovensky Klement Gottwald.. Marxiste miluji oba, ze.
Nejake prirovnani Britanie k Venezuele silne pokulhava. Anglie ma daleko delsi civilisacni etapu nez Venezuela, ktera zacla prakticky existovat az v devatenactem stoleti..Britanie ma vybrousene methody pravniho spolecenstvi, ackoliv dnesni hysterie okolo umrti M.Tharcherove ukazuje, ze tyto hodnoty se zmrskavaji na uroven spinaveho tridniho boje. Luza se rozmnozila i tam a je krvelacna.
A nejen luza z ulice, ale i luza vzdelana.. Darmoslapove, soacani, co se drze prizivuji na vydobytcich volneho trhu, ve zvolenem rezimu, se odhaluji a ukazuji svou nenavist..
Jako treba pristehovalec Culik, ktereho po celou dobu v Anglii zivi protezovani a dotace socialnich slozek, ten se nestydi verejne urazet a primitivne shazovat byvalou oposicni politicku.
To bude ficak, az se tahle sorta darebaku dostane v Evrope ke zlabu....
-----------

Blackstone, to ziram. - nad rozumnym usudkem...Vodník řekl(a)...

Blackstone: neraduju se z ničí smrti, ani z Chevézovy, ani z Thatcherové ani z Maxovy (Max von Sprcha); myslím, že to z mého postu u mě jasně vyplývá. Ostatně musíme tam všichni a všichni budeme konfrontováni s tím, co jsme kdy provedli.

Konstatování, že Thatcherová se přičinila o to, že svět je horší než byl a že je ztělesněním dost odporné optiky a zavrženíhodných postojů, neznamená, že se raduji z její smrti nebo že jí přeju věčné zatracení. A už vůbec ne to, že si "přeju kommunism", jak se domnívají GP a správce tohoto blogu.

Blackstone řekl(a)...

Danielo, nejsem tak blbé, jak se mužu zdát podle psaní. Holt nečech :-D

Jo a ta sorta u žlabu dávno je. Proto taky Evropa vypadá jak vypadá. Ostatně u vás to neni zas až tak o moc lepší, jdete stejnou cestou se spožděnim. Máte větší šanci uhnout.

Vodníku, já vůbec nevím o čem píšete. Nevím Maxe, nevím celej ten druhej odstavec. Jestli něco u vás, tak sem to nečet, páč mi uplně stačili ty bolševický debaty ohledně krámů.

Takže jestli vás někdo nazval komoušem, nebo že si přejete komunizmus, tak podle mě nebyl daleko vod pravdy. Ste možná takovej ten hodnej, co i jeden obchoďák na 100000 lidu povolí, a můžu si i myslet jiný věci, nežzrovna frčej (ale jen myslet, dělat mě co chci nenecháte, ani na mym) ale to jsou hodný všici, než přijdou k moci. A vy ste navíc kříženej s náboženskym fanatikem. Zlo nadruhou.

Vodník řekl(a)...

Blackstone: tak to buďte rád, že nežijete v Utrechtu! Tady je nás komoušů většina.

A všichni pámbíčkáři, co je znám, jsou taky komouši.

Takže ano: pokud je tahle shoda pro Vás nějakým rovnítkem mezi křesťany a kommunisty, pak sice tvrdím, že nechápate ani křesťanství ani kommunism, ale ze své posice máte vlastně pravdu. Jsem komouš už proto, že jsem křesťan.

Blackstone řekl(a)...

To je zajímavý, jak si umíte vyčíst věci, co tam nejsou napsaný. Já vás hodnotim podle slov a názorů na vašim blogu. Nemusí to slovo bejt komouš, může bejt socan, sociální inženýr, to na věci stejně nic nemění - chcete se sráít jinejm do života, vnucovat jim svý dobro. Pachatel dobra, určitě znáte, to ste vy. No a že ste křesťan mi je fuk, ale že fanatickej, z toho se ježej chlupy.

Vodník řekl(a)...

Blackstone:
1. obracíte to! To mně (a ostatním) se do života serou kupčíci, kteří trvají na své svobodě podnikání i v neděli. To oni nám otravují neděli. To oni nám vnucují svoje dobro, v tomto případě podnikatelskou svobodu.

2. co je pro Vás kriteriem fanatismu? Moje zkušenost totiž je taková, že pro nevěřícího je každý věřící fanatik, s výjimkou těch relativisujících intellektuálů, které už ani nelze dobře označit za věřící, ale spíš za agnostiky se sympathiemi pro theistické vidění světa.

Miroslav Hylš řekl(a)...

Jděte si to řešit laskavě jinam, ano? Posté stále to samé.